O firmie

Centrum Zakupowe JAN

Szanowni Państwo,

 

Firma „Jan” założona została w 1991 roku w Dobczycach przy ulicy Podgórskiej. W kolejnych latach działalność została rozszerzona o dalsze dwa punkty, w tym o nowoczesną Galerię Handlową przy ulicy Mostowej. 24 września 2005 roku na miejscu starej, zabytkowej stuletniej cegielni w Myślenicach miało miejsce otwarcie wyjątkowego Centrum Handlowego „Stara Cegielnia”. Z wielkim pietyzmem i starannością odrestaurowaliśmy zabytkowe wnętrza tworząc wyjątkowy klimat. Kierując się troską o zadowolenie klientów pozyskujemy i oferujemy w stałej ofercie przeszło 40 tysięcy produktów, co jest ewenementem na skalę krajową. 19 grudnia 2013 otwarte zostało Centrum Handlowe „Jan” w Wadowicach przy ul. Doktora Putka 7, gdzie oprócz naszego marketu mogą państwo znaleźć butiki i sklepy z różnych segmentów handlowych.

 

Dumą naszych sklepów są przede wszystkim wyroby wędliniarskie, produkowane we własnej masarni oraz w kilku najlepszych zakładach mięsnych produkujących według tradycyjnych receptur np.: „Produkty Klasztorne”, „Bacówka”, Specjały Lisieckie”. Posiadamy również w sprzedaży wyroby z wiodących polskich zakładów mięsnych, a nasze produkty mięsne pochodzą z hodowli skupowanych specjalnie na potrzeby mojej firmy.

 

Oferowane w sklepie warzywa i owoce dostarczane są z gospodarstw ekologicznych rejonu kielecczyzny (Charsznica) oraz okolic gminy Dobczyce i Raciechowice, gdzie zawieram długoterminowe kontrakty na ich naturalną produkcję. Zawsze kieruję się tym, aby nasze towary były nie tylko najwyższej jakości, ale również zdrowe i ekologiczne, dlatego też szczególnie ważnym dla mnie działem jest stoisko ze zdrową żywnością.

 

Wśród wyrobów tradycyjnych produkowanych na miejscu polecam wyśmienite, zawsze świeże i produkowane ręcznie pierogi, krokiety i naleśniki w pełnym asortymencie, które jak widzę od dłuższego już czasu cieszą się dobrą opinią i Państwa uznaniem.

 

Dział nabiałowy zawiera produkty renomowanych producentów krajowych i zagranicznych miedzy innymi z Włoch, Francji, Hiszpanii i Grecji, a stoisko produktów śródziemnomorskich, gdzie oferujemy wyjątkowo dużą różnorodność oliw i oliwek, grzybów, owoców morza, makaronów włoskich i innych śródziemnomorskich przysmaków, cieszy się niesłabnącym powodzeniem. Zapraszam Państwa również do piwnicy win i alkoholi, gdzie znajdują się wina z całego świata oraz inne markowe trunki. Jako jedyny w Polsce oferuję szczególną kolekcję rosyjskich oryginalnych wódek gatunkowych oraz niepowtarzalnych Carskich Jaj Faberge.

 

Dopełnieniem oferty są bogato zaopatrzone pozostałe działy, w tym chemii, kosmetyków, lekkiego agd i inne. Od samego początku intencją moją było stworzenie miejsca gdzie każdy mój klient może dokonać kompleksowych zakupów w jednym miejscu, dlatego w centrum handlowym dodatkowo znajduje się aż 26 sklepów innych branż dopełniających naszą ofertę.

 

Życzę Państwu udanych zakupów, serdecznie zapraszam.

Jan Burkat

Ładowanie strony...

Trwa ładowanie strony...